RG3216N-3093-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-3093-W-T1
JLCPCB Part #
C4295724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS