RG3216N-3092-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-3092-D-T5
JLCPCB Part #
C4028804
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS