RG3216N-3090-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-3090-B-T5
JLCPCB Part #
C4175080
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS