RG3216N-2942-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-2942-B-T5
JLCPCB Part #
C1721091
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS