RG3216N-2740-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-2740-B-T5
JLCPCB Part #
C3982173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS