RG3216N-2701-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-2701-D-T5
JLCPCB Part #
C1702532
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS