RG3216N-2373-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-2373-D-T5
JLCPCB Part #
C1701218
Description
-55℃~+155℃ 200V 237kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS