RG3216N-2322-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-2322-D-T5
JLCPCB Part #
C1701493
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS