RG3216N-2101-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-2101-W-T1
JLCPCB Part #
C4100896
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS