RG3216N-1800-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1800-B-T5
JLCPCB Part #
C1721546
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS