RG3216N-1783-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-1783-W-T1
JLCPCB Part #
C4355696
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS