RG3216N-1780-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-1780-W-T1
JLCPCB Part #
C4338753
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS