RG3216N-1741-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1741-B-T5
JLCPCB Part #
C1722450
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS