RG3216N-1740-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-1740-W-T1
JLCPCB Part #
C4305245
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS