RG3216N-1690-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-1690-D-T5
JLCPCB Part #
C4136283
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS