RG3216N-1540-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-1540-D-T5
JLCPCB Part #
C4291269
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS