RG3216N-1373-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-1373-D-T5
JLCPCB Part #
C4325153
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS