RG3216N-1372-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1372-B-T5
JLCPCB Part #
C1722343
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS