RG3216N-1270-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-1270-W-T1
JLCPCB Part #
C4345269
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS