RG3216N-1203-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1203-B-T5
JLCPCB Part #
C4018931
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS