RG3216N-1070-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1070-B-T5
JLCPCB Part #
C1723672
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 200V 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS