RG2012V-8871-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-8871-W-T5
JLCPCB Part #
C4275127
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS