RG2012V-5620-B-T5
MFR.Part #
RG2012V-5620-B-T5
JLCPCB Part #
C4063409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS