RG2012V-3091-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-3091-D-T5
JLCPCB Part #
C3970042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS