RG2012V-2051-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-2051-P-T1
JLCPCB Part #
C3935656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS