RG2012V-1871-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-1871-P-T1
JLCPCB Part #
C4169391
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS