RG2012V-1820-B-T5
MFR.Part #
RG2012V-1820-B-T5
JLCPCB Part #
C4237299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS