RG2012V-1781-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-1781-W-T5
JLCPCB Part #
C6386533
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS