RG2012V-1781-B-T5
MFR.Part #
RG2012V-1781-B-T5
JLCPCB Part #
C4040374
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS