RG2012V-1581-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-1581-D-T5
JLCPCB Part #
C4305267
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS