RG2012V-1580-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-1580-W-T5
JLCPCB Part #
C4069490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS