RG2012V-1241-B-T5
MFR.Part #
RG2012V-1241-B-T5
JLCPCB Part #
C4213349
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS