RG2012V-1051-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-1051-P-T1
JLCPCB Part #
C4109426
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS