RG2012V-1021-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-1021-D-T5
JLCPCB Part #
C4106356
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS