RG2012P-8871-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-8871-D-T5
JLCPCB Part #
C2117554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS