RG2012P-8250-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-8250-D-T5
JLCPCB Part #
C2118262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS