RG2012P-8062-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-8062-D-T5
JLCPCB Part #
C2119709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS