RG2012P-6982-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-6982-B-T5
JLCPCB Part #
C4347339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS