RG2012P-6651-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-6651-B-T5
JLCPCB Part #
C2136076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS