RG2012P-6491-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-6491-D-T5
JLCPCB Part #
C4258764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS