RG2012P-4872-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012P-4872-B-T5
JLCPCB Part #
C2078941
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS