RG2012P-3573-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-3573-D-T5
JLCPCB Part #
C2118604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 357kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS