RG2012P-3482-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-3482-B-T5
JLCPCB Part #
C3975969
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS