RG2012P-1470-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-1470-B-T5
JLCPCB Part #
C2132358
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS