RG2012P-1181-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-1181-W-T5
JLCPCB Part #
C1714428
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS