RG2012P-1152-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-1152-D-T5
JLCPCB Part #
C4143900
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS