RG2012P-1150-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-1150-B-T5
JLCPCB Part #
C4299285
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS