RG2012N-9532-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-9532-D-T5
JLCPCB Part #
C4102354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS