RG2012N-8871-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-8871-B-T5
JLCPCB Part #
C1712642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS