RG2012N-820-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-820-W-T5
JLCPCB Part #
C4115347
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS